Zabiegi Techniczne

null

BALLERINA

Ballerina, na rynku od 1983 roku, jest tradycyjnym płynem do trwałej ondulacji, który gwarantuje trwały i silny skręt włosów. Linia składa się z czterech różnych stężeń, co daje możliwość dobrania idealnego płynu do każdego rodzaju włosów. Produkt oparty jest na kwasie tioglikolowym i amoniaku. Poj. 1000ml i 250ml

null

AMI PERM

Ami Perm to linia aminokwasowych płynów do trwałej ondulacji stworzona w oparciu o najnowsze receptury, dzięki którym produkty są delikatne i bezpieczne. Płyny nie zawierają amoniaku co wpływa na jakość skrętu i nawilżenie włosów, które stają się mniej porowate i wysuszone po zabiegu. Brak tioglikolanów i amoniaku gwarantuje delikatny zapach płynów.

null

DYNAMIX LISS

Zabieg wygładzający na bazie kwasów organicznych, hydrolizowanej gumy guar, mieszaniny kwasów aminowych i protein jedwabiu. Bezpieczny, łatwy w użyciu, może być stosowany do różnych rodzajów włosów. Idealny do uzyskania zdrowych włosów o schludnym, naturalnym i długotrwałym wyglądzie. Gwarantuje idealnie gładkie włosy aż do 8 tygodni!

MZ dla Catzy.pl (2017)